włosy

Regeneracja

poprawa kondycji włosów

Pasemka

Piękno włosów podkreślają zarówno profesjonalne strzyżenia, jak i odpowiednio dobrana oraz przeprowadzona koloryzacja. Jednak warto zadbać także o ich kondycję, gdyż osłabione i zniszczone włosy nie będą się prezentować efektownie mimo najstaranniejszej stylizacji. Zabiegi regeneracyjne na włosy wykonywane w Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda odbudują strukturę kosmyków i przywrócą im blask.
scroll

Popularne zabiegi fryzjerskie takie, jak farbowanie i rozjaśnianie nie pozostają obojętne dla stanu włosów. Ich kondycję osłabia także codzienne modelowanie zwłaszcza z zastosowaniem wysokich temperatur, np. podczas suszenia suszarką, korzystania z lokówki lub prostownicy. Warto też wiedzieć, że włosy uszkadzają czynniki mechaniczne, na przykład podczas ocierania o odzież, paski torebek. Nie sprzyja włosom również promieniowanie UV. Jeśli włosy wyglądają na pozbawione witalności, stają się matowe, suche, trudno je ułożyć albo zaczynają się łamać i kruszyć, to warto zafundować im profesjonalny zabieg regeneracyjny. W Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda oferujemy paniom i panom liczne kuracje poprawiające stan fryzury.

Regeneracja z ampułką

Skoncentrowane serum idealnie odżywia włosy. Zgromadzone w nim aminokwasy, kompleksy witamin oraz minerałów wzmacniają włosy głęboko od wewnątrz, sprzyjając ich odbudowie. Zregenerowane pasma wykazują o wiele mniejszą skłonność do łamliwości nawet o 99%. Ponadto fryzura nabiera blasku i sprawia mniej kłopotów podczas układania. Regeneracja ampułką stanowi idealne zakończenie fryzjerskich zabiegów chemicznych, np. koloryzacji, gdyż pomaga zneutralizować niekorzystne działanie zastosowanych preparatów. Ampułkę dobieramy w zależności od potrzeb i kondycji włosów.

Regeneracja z wykorzystaniem podczerwieni

Innowacyjna metoda gwarantująca wszechstronną regenerację włosów. Promieniowanie podczerwone i generowane jednocześnie ultradźwięki sprawiają, że produkty pielęgnacyjne i odżywcze wnikają do najgłębszych fragmentów włosa. Szczególnie zadowalające efekty osiągamy podczas stosowania keratyny, która pod wpływem podczerwieni pomaga o wiele skuteczniej odbudować wewnątrz włosa mostki siarczkowe. Dzięki temu obserwujemy rekonstrukcję tkanki i kory włosa, minimalizujemy skłonność do łamania i rozdwajania końcówek.

Zabiegowi z użyciem podczerwieni poddajemy włosy umyte i delikatnie poduszone, na które zaaplikowano preparat odżywczy, np. z keratyną. Następnie fryzjerka przesuwa po kolejnych pasmach urządzenie emitujące podczerwień – pielęgnicę. Przypomina ona prostownicę, ale nie nagrzewa się, zatem w zabiegu tym unikamy wysokiej temperatury zawsze osłabiającej kondycję kosmyków. Po działaniu pielęgnicy włosy zyskują blask i witalność, a ich struktura zostaje wyraźnie wzmocniona. W celu pełnej odbudowy włosa zalecamy systematyczne poddawanie ich zabiegom regeneracji z podczerwienią.

Polerowanie włosów

Często nawet najbardziej systematyczna i świadoma pielęgnacja nie jest w stanie uchronić włosów przed rozdwajaniem się końcówek. Są one utrapieniem długich włosów, które do tej pory po prostu skracano, aby wyeliminować nieestetyczne końce. Również końcówki włosów cieniowanych mają tendencje do odstawania, przesuszenia i niszczenia. Uszkodzonych końcówek nigdy nie odratujemy całkowicie, dlatego warto się ich pozbyć, ponieważ zniszczenie może objąć kolejne partie włosa. Polerowanie włosów nazywane też odkurzaniem włosów to nowoczesna metoda usuwania końcówek rozdwojonych i uszkodzonych. W Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda wykonujemy ją za pomocą Split Endera urządzenia ścinającego precyzyjnie zniszczone końcówki.

W Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda znamy sposób na profesjonalną poprawę kondycji włosów, aby dzięki zabiegom regeneracyjnym każda fryzura prezentowała się nienagannie. Zapraszamy do rezerwacji terminu wizyty.

  • Regeneracja z podczerwieni 180 zł

    Pielęgnica ultradźwiękowa podczerwień • Poprawa struktury i elastyczności włosów • Odbudowa włosów • Ultradźwiękowe wibracje magnetyczne • Promieniowanie podczerwone

  • Regeneracja z podczerwieni 250 zł

    Pielęgnica ultradźwiękowa podczerwień • Poprawa struktury i elastyczności włosów • Odbudowa włosów • Ultradźwiękowe wibracje magnetyczne • Promieniowanie podczerwone

  • Regeneracja z podczerwieni 200 zł

    Pielęgnica ultradźwiękowa podczerwień • Poprawa struktury i elastyczności włosów • Odbudowa włosów • Ultradźwiękowe wibracje magnetyczne • Promieniowanie podczerwone