włosy

Modelowanie

Modelowanie włosów

Modelowanie

Fryzjerstwo to pasja, a końcowy efekt strzyżenia i koloryzacji najlepiej podkreśla modelowanie włosów. Profesjonalne czesanie i układanie fryzury może być też samodzielną usługą, która wydobędzie z każdego uczesania niepowtarzalny urok. W Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda zapraszamy na układanie fryzur okolicznościowych, ale też na modelowanie uczesań codziennych.
scroll

Modelowanie włosów

Modelowanie włosów u fryzjera zawsze wpływa korzystnie na wizerunek każdej pani. Aplikacja kosmetyków renomowanych firm, a następnie suszenie, wyczesywanie i układanie wydobywają z włosów ich naturalne piękno. Nasze Klientki często są zaskoczone tym, jak pięknie ich włosy mogą się prezentować. Podczas układania włosów fryzjerka musi uwzględnić typ urody oraz charakter kosmyków. Profesjonalne modelowanie pomaga podkreślić atuty urody i ukryć niedoskonałości. Ułożone przez fryzjera uczesanie poprawia proporcje twarzy, a nawet sylwetki, a przede wszystkim odpowiada za wrażenie bujnych i zdrowych włosów. Wizyta przy okazji modelowania to także dobry moment do zasięgnięcia porady na temat pielęgnacji włosów. Z tego powodu polecamy też wszystkim Paniom zabiegi regeneracyjne, ponieważ profesjonalne preparaty są nieocenione podczas nawilżenia i odbudowy struktury włosa, gwarantując olśniewający efekt.

Fryzury okolicznościowe

Uroczystości rodzinne takie jak ślub, komunia, chrzciny czy ważne rocznice sprawiają, że każdej pani szczególnie zależy na olśniewającym wyglądzie. Nie inaczej jest w przypadku studniówek, balów oraz każdego większego wyjścia. Od nienagannej fryzury zależą samopoczucie oraz udana zabawa, dlatego zachęcamy, aby przed specjalnymi okazjami powierzyć swoje włosy profesjonaliście. Uczesanie powinno być spójne ze strojem oraz pasować do charakteru okoliczności. W zależności od oczekiwań możemy zaproponować wyczesanie i ułożenie na szczotce włosów z wywinięciem na zewnątrz lub podwinięciem do środka końcówek. Wiele uroku dodają rozpuszczone włosy z delikatnymi falami bądź z lokami o mocniejszym skręcie. Technika modelowania oraz kosmetyki utrwalające sprawią, że uczesanie przetrwa do końca uroczystości. Jednak ważna okoliczność to wprost wymarzona sytuacja, by skusić się na wyrafinowane upięcie włosów. Proponujemy stylowe koki z gładko zaczesanymi kosmykami lub w otoczeniu zalotnie wijących się pasm. Czarująco prezentują się także upięcia o fantazyjnym charakterze, które dodatkowo można przyozdobić klamrami lub spinkami. Nie ukrywamy, że nawet kucyk wykonany w naszym studiu potrafi zachwycić. Możliwości jest tak wiele, że nie ma sposobu, by ktoś inny miał podobną fryzurę.

Modelowanie fryzur codziennych

Coraz popularniejsze staje się układanie włosów u fryzjera w zwykłe dni. Usługa ta sprawia, że nasze klientki mogą się codziennie cieszyć nienagannym uczesaniem. W ramach modelowania oferujemy mycie włosów oraz suszenie z układaniem. W tym celu wykorzystujemy okrągłe szczotki o różnej grubości, szczotkę płaską i inne narzędzia. Dodatek preparatów do stylizacji zapewnia włosom sprężystość i utrwalenie uczesania. Technika modelowania nadaje fryzurze objętości oraz wydobywa jej blask. Wszystko po to, by uzyskać uczesanie gwarantujące dobre samopoczucie i sprawdzające się w codziennych sytuacjach zarówno zawodowych, jak i prywatnych.

Profesjonalne modelowanie włosów to sprawdzony sposób na nienaganny wygląd w każdej sytuacji razem z zespołem Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda jest to jeszcze prostsze. Zapraszamy do rezerwacji terminu wizyty.

  • Modelowanie 60 zł

    Modelowanie włosy krótkie (Modelowanie na szczotkę, prostowanie włosów prostownicą,fale,loki)

  • Modelowanie 80 zł

    Włosy średnie (Modelowanie na szczotkę, prostowanie włosów prostownicą,fale,loki)

  • Modelowanie 90 zł

    Modelowanie włosy długie do łopatek (na szczotkę,prostowanie włosów prostownicą,fale, loki)