włosy

Strzyżenie damskie

modne cięcie damskie

Strzyżenie damskie

Modne Włosy stanowiły od zawsze główny atrybut kobiecej urody. Dlatego warto poświecić im uwagę i traktować z należytym szacunkiem. W tym celu niezależnie od wieku i typu włosów oprócz pielęgnacji domowej należy pamiętać o korzystaniu z profesjonalnych usługach fryzjerskich. Wśród nich na pierwszym miejscu plasuje się strzyżenie damskie, które oferujemy w Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda.
scroll

Najlepsza fryzura

Najlepszą fryzurą dla kobiety jest taka, która pasuje do jej urody. Panie oddające swoje włosy pod opiekę fryzjerki w Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda mogą liczyć na dobór uczesania uwzględniającego kształt twarzy, wielkość głowy, proporcje sylwetki oraz strukturę i kondycję włosa. Nie bez znaczenia są też aktualne trendy. Dzięki doświadczeniu możemy zaproponować każdej pani typ cięcia, który będzie nie tylko modny, ale też podkreśli jej urodę i ukryje jej ewentualne niedoskonałości. Z tego powodu nasza specjalistka szczegółowo omawia z Klientką zaplanowane strzyżenie, wsłuchując się w jej oczekiwania. Bardzo często podczas wizyty okazuje się, że kondycja włosów ulega osłabieniu, warto poszukać wówczas ratunku w zabiegach regeneracyjnych. Panie pojawiające się w naszym salonie mogą liczyć na indywidualne podejście i całkowite zaangażowanie na rzecz podkreślenia ich piękna.

Modne cięcie damskie

Dobrana fryzura powinna dodawać wdzięku, odejmować lat i sprawiać, że każda pani za każdym razem, gdy spojrzy w lustro, to uśmiechnie się do samej siebie. Prawidłowo poprowadzona linia cięcia potrafi zdziałać cuda i udowodnić, że niesforne kosmyki albo te pozbawione objętości zaczną się układać w pożądany sposób. Taki efekt gwarantuje doświadczenie fryzjerki, nabyta technika pracy oraz umiejętność wyobrażenia sobie końcowego rezultatu.

W zależności od potrzeb proponujemy Klientkom Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda:

– odświeżenie fryzury poprzez nieznaczne przycięcie końcówek,

– całkowicie nową fryzurę,

– strzyżenie klasyczne,

– cięcie awangardowe.

Po fachowo wykonanym cięciu włosy wyglądają zdrowo i estetycznie. Nowa fryzura współgra z charakterem i stylem swojej właścicielki. Od tej pory ich układanie i stylizacja w warunkach domowych nie powinny sprawiać problemów. Dopełnieniem strzyżenia jest modelowanie, które podkreśla piękno włosów.

W Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda znamy sposób na profesjonalną poprawę wizerunku i samopoczucia, których istotą jest idealnie dobrana i fachowo wykonana fryzura. Zapraszamy do rezerwacji terminu wizyty.

  • Strzyżenie grzywki 15 zł
  • Strzyżenie damskie od 65 zł