włosy

Koloryzacja męska

farbowanie Redukcja siwego koloru Tonowanie

Koloryzacja męska

Kto powiedział, że farbowanie włosów to jedynie przywilej kobiet? Nowoczesna koloryzacja umożliwia zmianę koloru, ale też pogłębienie naturalnego odcienia, a przede wszystkim skuteczne zatuszowanie siwizny. Koloryzacja męskich włosów wymaga odpowiedniego przygotowania i doświadczenia, ponieważ krótkie włosy najczęściej noszone przez panów zdradzą każdą niedoskonałość. Z tego powodu rekomendujemy korzystanie tylko z profesjonalnych usług koloryzacji męskiej.
scroll

Redukcja siwego koloru

Siwiejące włosy nie będą stanowiły już problemu dla panów, którzy pojawią się w Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda. Dzięki nowoczesnej gamie produktów Men Reshade marki Goldwell zapewniamy najbardziej męski sposób tuszowania siwizny. Zastosowanie preparatów niezawierających amoniaku pozwala na całkowite wyeliminowanie siwych pasm w bezpieczny sposób. Już po 5 minutach od aplikacji produktu osiągamy efekt naturalnego transparentnego zredukowania siwizny. Nie należy zatem obawiać się wrażenia sztucznego przemalowania czy też przyczernienia, które bywa wynikiem zastosowania nie profesjonalnych kosmetyków. Stosując Men Reshade, unikamy widocznego odrostu, ponieważ produkt wypłukuje się stopniowo z zachowaniem wciąż atrakcyjnego wyglądu włosów. W celu odświeżenia efektu zalecamy ponowną aplikację produktu po 3-4 tygodniach w zależności od typu włosów.

Tonowanie

To skuteczna i mało inwazyjna metoda poprawy koloru męskich włosów. Jest bezpieczna, ponieważ wykonujemy ją preparatami bez amoniaku w składzie. Stosuje się ją w celu pogłębienia i wydobycia naturalnego odcienia. Polecamy ją szczególnie szatynom i posiadaczom koloru ciemny blond, gdyż włosy w tych tonacjach mają tendencję do matowienia i płowienia. Tonowanie pozwala przywrócić im nasycenie koloru, a także blask i witalność. Zabieg ten doradzamy także w przypadku włosów farbowanych. Tonery doskonale odświeżają kolor blond, rudy i każdy inny, w którego przypadku obserwujemy wypłukiwanie pigmentu. Tonowanie pozwala wydłużyć czas do następnego farbowania, dbając w ten sposób o kondycję włosów. Użycie wybranego tonera umożliwia również zmianę odcienia koloru włosów, np. wprowadzenie popielatej poświaty bądź ocieplenie koloru.

Koloryzacja, rozjaśnianie i refleksy

Coraz więcej panów odważnie eksperymentuje ze swoim wyglądem, dlatego chętnie wybierają permanentną koloryzację. Efektem zabiegu jest często diametralna zmiana koloru. Dokładne pokrycie kosmyków farbą wymaga doświadczenia, aby włosy prezentowały się imponująco po wysuszeniu i wymodelowaniu. Również rozjaśnianie należy do zabiegów odmieniających wyglądu. Z pewnością odejmuje lat i sprawia, że znajdujesz się w centrum uwagi. Wynik rozjaśnienia zależy od naturalnego odcienia włosów, gdyż wiąże się z wybarwieniem ich pigmentu. Panowie o ciemnych włosach muszą pamiętać, że wraz z upływem czasu na ich głowach pojawi się widoczny, kontrastowy odrost.

Pasemka czy też refleksy wybierają panowie, którzy nie chcą poddać się gruntownej zmianie koloru, ale pragną wprowadzić do swego uczesania element nowości. Naniesione przez fryzjerkę refleksy doskonale imitują efekt włosów rozjaśnionych słońcem. Zabieg sprawia, że fryzura staje się wielowymiarowa, a wygląd mężczyzny zyskuje znamiona chłopięcej zadziorności.

Koloryzacja, rozjaśnianie czy refleksy stanowią doskonałe uzupełnienie męskiego strzyżenia, sprawiają, że cięcie zyskuje ciekawą formę. Należy jednak pamiętać, że trwała zmiana koloru wpływa na strukturę włosa, z tego powodu doradzamy poddawanie kosmyków zabiegom regeneracji.

Usługi koloryzacji dla mężczyzn w Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda to sposób na profesjonalną poprawę wizerunku w miłej atmosferze. Zapraszamy do rezerwacji terminu wizyty.

  • Farbowanie włosów 130 zł
  • Farbowanie brody 100 zł
  • Strzyżenie + farbowanie 180 zł