włosy

Strzyżenie męskie

modne cięcie męskie

Strzyżenie męskie

Na atrakcyjny wygląd każdego pana ma wpływ fryzura. Nie powinna być dziełem przypadku ani sprawiać kłopotów z ułożeniem. Wiemy, że Panom zależy na maksymalnym efekcie przy minimalnym wysiłku, dlatego w Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda oferujemy strzyżenie męskie na najwyższym poziomie.
scroll

Dobór fryzury męskiej

Wiemy, że włosy decydują o wizerunku, dlatego zawsze dobieramy kształt fryzury, długość włosów i styl modelowania do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Zanim fryzjerka sięgnie po maszynkę czy nożyczki, to wnikliwie analizuje urodę osoby zasiadającej na fotelu fryzjerskim. Uczesanie podkreśla atuty urody i maskuje mankamenty, należy więc uwzględnić owal twarzy, wygląd nosa, kształt uszu lub skłonność do zakoli. Nie bez znaczenia jest też typ włosa oraz sposób jego układania się czy podatność na puszenie lub kręcenie. Doświadczona fryzjerka bez problemu dopasuje fryzurę do typu sylwetki odwiedzających nas panów, ale też ich sposobu ubierania się, stylu życia i charakteru pracy.

Oferując usługi strzyżenia męskiego, podążamy za najnowszymi trendami, jednak dostosowujemy je do oczekiwań i preferencji naszych Klientów. Dlatego szczegółowo omawiamy zaplanowane cięcie i chętnie słuchamy wskazówek. Coraz częściej nasi Klienci wybierają koloryzację zwłaszcza w wersji Men Reshade pozwalającej na nowatorskie zatuszowanie siwizny. Konsultacja w sprawie przyszłej fryzury to dobry moment na poruszenie kwestii dotyczących pielęgnacji włosów i skóry głowy, w naszym gabinecie proponujemy profesjonalne zabiegi regeneracji włosów.

Profesjonalne strzyżenie męskie

W Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda oferujemy dobór najlepszej metody strzyżenia, które podkreślą naturalne piękno Twoich włosów. Idealny kształt i formę fryzury osiągamy dzięki cięciu nożyczkami lub skracaniu maszynką.

Nasi Klienci mogą liczyć na:

– odświeżenie linii fryzury,

– całkowitą zmianę uczesania,

– strzyżenie klasyczne,

– cięcie awangardowe.

Dzięki perfekcyjnemu strzyżeniu eksponujemy męską urodę i gwarantujemy dobre samopoczucie. Nienaganne cięcie zapewnia łatwość układania włosów, ale warto pamiętać, że krótkie fryzury wymagają regularnego podcinania.

Modelowanie

Niezbędne zwłaszcza w przypadku bardziej awangardowych fryzur. Wykonujemy je z zastosowaniem kosmetyków produktów topowych marek fryzjerskich.

Zarost pod okiem profesjonalisty

Wizyta u fryzjera do doskonała okazja, by umiejętnie zadbać o zarost. Jego przycięcie i uformowanie w połączeniu ze świeżo wykonaną fryzurą zapewnią każdemu panu spójny wizerunek. Zarost powinien odpowiadać kształtowi twarzy i typowi urody. Nasza fryzjerka w celu jego uformowania korzysta z nożyczek fryzjerskich oraz z maszynki. Panowie mogą oczekiwać skrócenia brody, wyrównania jej długości, przycięcia wąsów. Następnie dla pełnego efektu wykonuje się modelowanie, by dzięki odpowiednim preparatom zarost nabrał lśniącego i stylowego wyglądu.

Usługi fryzjerskie dla mężczyzn w Livello Stella Zdrowie Spa & Uroda to sposób na profesjonalną poprawę wizerunku w miłej atmosferze. Zapraszamy do rezerwacji terminu wizyty.

  • Strzyżenie nożyczkami + maszynką 50 zł
  • Strzyżenie nożyczkami 60 zł
  • Strzyżenie maszynką 45 zł
  • Strzyżenie maszynką 1 długość 30 zł
  • Golenie golarką 20 zł
  • Wycięcie karku 20 zł